Oferta

Responsywne

strony internetowe


Wiemy jak ważny jest odbiór strony przez Twoich Klientów, jak ważne jest to aby wyróżniać się spośród konkurencji. O innowacyjność projektu i jego kreację dba nasz zespół profesjonalnych doradców. Tworzymy strony o najwyższych standardach, a ich dostosowanie do wszystkich urządzeń mobilnych jest w dzisiejszych czasach koniecznością. Nie wiadomo przecież, z jakiego miejsca i urządzenia odwiedza Twoją stronę potencjalny klient. Może właśnie teraz wziął do ręki smartfon lub tablet i szuka Twojej firmy?

Niezawodne

sklepy internetowe


Zapewnimy wszystko czego potrzebujesz by sprzedawać w Internecie. Projektujemy i tworzymy systemy umożliwiające sprzedaż produktów 24 godziny na dobę! Wdrażamy oprogramowanie sklepu internetowego dopasowane do potrzeb i specyfiki działania Twojej firmy oraz oferowanych przez Ciebie produktów. Zapracujemy na Twój sukces.

Skuteczne pozycjonowanie

stron i sklepów internetowych


Przeprowadzimy Cię łatwo i przyjemnie przez cały proces związany z pozycjonowaniem Twojej strony. Systematycznie raportujemy wyniki, wdrażamy ustalone wcześniej działania, oraz dostarczamy szczegółowe podsumowanie osiągniętych efektów. Zespół specjalistów będzie codziennie pracował nad pozycją Twojej strony www. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy i sprawdzonym metodom osiągniesz wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Kampanie

Google Adwords


Google AdWords to precyzyjne narzędzie marketingowe, które jest idealnym sposobem na szybkie zaistnienie twojej reklamy na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Kampanię możemy rozpocząć nawet w ciągu jednego dnia, a Twoja reklama pojawi się natychmiast po jej rozpoczęciu. Dodatkowo dzięki stałemu monitoringowi znacząco obniżymy koszty dotarcia do Twoich potencjalnych klientów. Zapraszamy do współpracy.

Bezpieczny

hosting


Dobry hosting www wcale nie musi być drogi. Nasze usługi to mądre połączenie funkcjonalności, stabilności i atrakcyjnej ceny. Zapewniamy wsparcie techniczne, żeby każdy Klient mógł czuć się bezpiecznie. W ramach planu hostingowego zadbamy o utrzymanie Twojej strony internetowej, jak również o jej ciągłe aktualizowanie i dostosowanie do aktualnych standardów branży internetowej.

Ostatnie realizacje

Szkoła Tańca UDS Lublin

Urząd Miasta Zamość

Kabaret Ani Mru-Mru